داتلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در بیمه دانا

بار دیگر یکی از بهترین فایل ها در مورد داتلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در بیمه دانابرای شما نمایش داده می شود که می تواند نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل
داتلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در بیمه دانا

داتلود-گزارش-کارآموزی-رشته-مدیریت-بیمه-در-بیمه-دانا

دانلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در شرکت بیمه دانا آنها در 62  صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.


قسمتهایی کوتاه از متن:


مقدمه
شركت بيمه‌دانا به عنوان يكي از بزرگترين شركتهاي بيمه در كشور، تأمين امنيت خاطر آحاد جامعه بزرگ ايراني را در بخشهاي مختلف‌اقتصادي با ارائه پوششهاي مناسب بيمه‌اي، رسالت خود قرار داده است و با بهره‌گيري بهينه از منابع و امكانات موجود تمام تلاش خود را جهت تحقق اهداف دولت محترم كه همانا ايجاد رفاه، امنيت و عدالت اجتماعي در سطح جامعه است به كار خواهد گرفت.
 مشتريان، نمايندگان، كارگزاران و كاركنان، اعضاء اصلي خانواده بزرگ شركت هستند و اين شركت با استفاده از نيروي جوان، تحصيل‌كرده، با انگيزه و شبكه فروش فعال، گسترده و آراسته به اخلاق حرفه‌اي و همچنين بهره‌گيري از تكنولوژي روز در فناوري اطلاعات رضايت تمام و كمال مشتريان خود را فراهم مي‌آورد و خدمات خود را با بهترين كيفيت ارائه خواهد نمود.
 تركيب پرتفوي بيمه با مديريت ريسك علمي و همچنين بهره‌گيري حداكثري از منابع مالي و سرمايه‌اي، شركت‌رادر بهترين شرايط سودآوري قرار مي دهد و به اين ترتيب بنيه مالي شركت براي پاسخگويي به مشتريان تقويت و حقوق صاحبان سهام نيز تأمين خواهد شد.كاركنان و شبكه فروش بيمه‌دانا به عنوان يكي از مهمترين سرمايه‌هاي شركت با اشراف به آخرين اطلاعات روز دنيا در امور محوله ‌و با بهره مندي از نيروي انديشه، جهت ارتقاء خدمات تلاش خواهند نمود و از اين رهگذر از امنيت شغلي ورفاه بهره مند خواهند شد. 

گزارش کارآموزی
روز اول

مکانی که من برای کارآموزی انتخاب کردم یکی از نمایندگی های بیمه دانا واقع در ------------------------------باسرپرستی ---------------- بود.

ساعت8:00به مکان فوق مراجعه نمودم.پس از آشنایی با خانم امیری، ایشان توضیحاتی  درمورد بیمه دانا برای ما ارائه نمودند.که به شرح زیر بود:
دراین شرکت از نرم افزار مختلفی  مانند میکا  و... استفاده می شود.قراردادهای مختلفی  باشرایط  ومدت زمان های متفاوت وجود دارد  . هر بیمه نامه   دارای چهار نسخه بوده که نسخه سفید مربوط به مشتری ،نسخه سبز مربوط به بایگانی ،نسخه صورتی مربوط به کارمزد و نسخه ی زرد رنگ مربوط به امور مالی  است .
دراولین روز کارآموزی بیشتر در مورد بیمه بدنه وچگونگی صدور بیمه  نامه بدنه صحبت شد که به صورت عملی بااستفاده از کامپیوتر مراحل صدور بیمه نامه بدنه به ما آموزش داده شد. که در صفحه نخست  مشخصات بیمه گذار وسپس درصفحه بعدمشخصات وسیله نقلیه  و درصفحات بعد پوشش های اضافی وعکس مربوط به اتومبیل (مجموعا 6عکس که 4تای آن مربوط به ظاهرماشین  ودو عکس دیگر مربوط به شماره شاسی وشماره ی موتور وسیله نقلیه )بود که توسط کارشناس یا بازرس مورد بررسی قرارمی گرفت وجود داشت .
که پس از تکمیل این صفحات وتاییدآنها حق بیمه باتوجه به اطلاعات درج شده درصفحات قبل به صورت خودکار توسط کامپیوتر محاسبه می شد.وسپس این بیمه نامه به اضافه بردروی یک ماهه  (گزارش کار) بیمه گر به شعبه وشرکت دانا ارسال می شد. که ما نیز به صورت آزمایشی چندین بار این صفحات را با درج اطلاعات فرضی تکمیل میکردیم وحق بیمه را بدست می آوردیم.
- دربیمه نامه بدنه نباید بین تاریخ انقضاءبیمه نامه سال قبل وتاریخ صدور فاصله ایجاد شده باشد.
- اعتبار بازدید اولیه 24 ساعت است.
- اخذ مدارک شناسایی وسیله نقلیه اعم از کارت وسیله نقلیه یا سند آن جهت برابر اصل نمودن تصویر آن ودرج درسوابق بیمه نامه مورد نیاز است .
- درصد اضافه نرخ حق بیمه بدنه خودرو های سواری باتوجه به نوع پلاک ومورد استفاده  آن تعیین می شود.
- درمحاسبه حق بیمه گروه اتو کارها،نوع خودرو،ظرفیت،مورد استفاده وارزش آن ملاک قرار می گیرد.


فهرست مطالب گزارش کارآموزی مدیریت در بیمه دانا به صورت زیر می باشد:

فصل اول: بیمه دانا
مقدمه
تاریخچه بیمه دانا
برنامه ها و استراتژی ها بازاریابی بیمه دانا
نمودار سازمانی بیمه دانا
انواع خدمات و طرح های بیمه دانا و تعهدات بیمه گر
فصل دوم: کلیات بیمه
نگاهی به تاریخ صنعت بیمه در جهان و ایران
لغات و اصطلاحات بیمه
تقسیم بندی انواع بیمه و تعاریف هر یک از آن ها
فصل سوم: گزارش کارآموزی


توضیحات: پرداخت توسط همه کارتهای عضو شتاب در درگاه بانک پاسارگاد امکان پذیر است. شما پس از خرید (گزارش کارآموزی رشته مدیریت در بیمه دانا) سریعآ لینک دانلود در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید آن را دانلود کنید.

نکته: شما می توانید هرگونه سوال را با مسئول پژوهش نگین فایل در میان بگذارید
.

دانلود فایل

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنید

دریافت فایل


کلمات کلیدی: بیمه دانا کاراموزی مدیریت بیمه گزارش کاراموزی بیمه دانلود کارورزی بیمه کاراموزی در شرکت بیمه دانا دانلود کاراموزی در بیمه مقاله کاراموزی بیمه کاراموزی رایگان کاراموزی رایگان بیمه نگین فایل

مطالب مرتبط

داتلود گزارش کارآموزی رشته مدیریت بیمه در بیمه دانا


دانلود پاورپوینت کامل بیمه حوادث اشخاص با 60 اسلاید زیبا و باکیفیت

مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه های شخصیت و ابعاد تیپ های شخصیتی(فصل 2 پایان نامه)

دانلود طرح توجیهی تولید نبات و آب نبات

جهانی شدن اقتصادی و حقوق بشر

مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد سرمایه فکری و سرمایه انسانی (فصل 2)

تحقیق بررسی قانون حفاظت محیط زیست

دانلود طرح توجیهی و کارآفرینی تولید دستگاه آبمیوه گیری

دانلود پاورپوینت مربوط به حشره شناسی پزشکی (Medical Entomology)

دانلود پرسشنامه استاندارد انسجام درونی (ارقبایی و همکاران، 1392)

دانلود فایل روت سامسونگ A500H -5.0